Anunt Brasov: Angajam Inginer Proiectant Mobilier - PublicAnunturi.ro, portal de anunturi online locuri de munca in toate judetele din Romania.

Brasov: Angajam Inginer Proiectant Mobilier

16.01.2018 - 14:35
0 Lei / luna
ADOR MOBILA S.R.L. , companie localizată în Brașov, producător și furnizor de mobilier, specializată în lucrări la comandă și amenajări interioare, își mărește echipa și

ANGAJEAZĂ:
INGINER PROIECTANT MOBILIER LA COMANDĂ ȘI VÂNZĂRI

Descrierea postului:

- asigură consilierea clienților în magazin
- proiectează mobilierul solicitat de client sub limitele dimensionale impuse de spațiul de amplasare
- realizează calculul de preț în baza proiectului propus
- efectuează măsurătoarea la fața locului
- întocmește planșele cu detalii specifice de dimensiuni, materiale și particularități pe care le transmite către departamentul de producție
asigură consilierea clienților înclinați spre produse de serie.

Cerinte:
- studii de ingineria lemnului
- cunoștințe de proiectare 2D și 3D
- abilități de vânzare și comunicare
- posesor carnet de conducere cat B (reprezintă un avantaj)
- spirit activ, onest, ordonat

Se oferă:
- program de training-uri tehnice și de vânzare
- posibilitatea de a lucra într-o companie axată pe design și calitate
- posibilitatea de a-și contrui o carieră în domeniul proiectării
- posibilitatea de a crea lucrări personalizate utilizând ultimele noutăți în accesorii și materiale
- pachet salarial atractiv, în funcție de realizări.
mesaj trimis

Veti fi contactat in scurt timp.

Poti contacta vanzatorul SC Ador Mobila SRL la telefonul:

0755077140

Mesajul a fost trimis.

anunturi top