Anunt Manager / Consultant Asigurari - PublicAnunturi.ro, portal de anunturi online locuri de munca in toate judetele din Romania.

Manager / Consultant Asigurari

17.10.2017 - 11:16
0 €
Cerinte:

Studii superioare/medii;
Cunostinte bune in utilizarea calculatorului;
Abilitati de comunicare si prezentare;
Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an (experienta in domeniul asigurarilor si detinerea unui portofoliu de clienti constituie avantaj)

Responsabilitati:

Formarea si coordonarea echipei de agenti de asigurare;
Promovarea produselor de asigurari generale/viata pe piata locala;
Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti;
Prospectarea continua a pietei locale si identificarea de noi clienti;
Coordonarea activitatii de vanzare a politelor de asigurare;
Intelegerea nevoilor clientilor si consilierea lor in alegerea produselor de asigurare potrivite;

Beneficii:

Sistem de comisionare avantajos;
Bonusuri lunare/trimestriale/semestriale/anuale importante;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala intr-o companie de renume, cu un mediu de lucru profesionist;
Traininguri de specialitate gratuite;
Recompense importante pentru performanta.

Te asteptam alaturi de noi!
mesaj trimis

Veti fi contactat in scurt timp.

Mesajul a fost trimis.

anunturi top